تجربه حرفه ای 1

1153
telegram nokhbegan-start
تجربه حرفه ای 1Reviewed by علی صابریان on Sep 10Rating:

سلام به شما عضو عزیز وبسایت تحلیلها
گاهی می بینیم بعضی از سهامداران که خیلی هم اهل مطالعه و علم تکنیکال و بنیادی نیستند و فقط با تجربه معامله می کنند و بسیار موفق هستند .
شاید بد نباشد از تجربیات این سهامداران نیز گاهی بهره ببریم .
روزی پیری با تجربه در مورد خرید و فروش خود اینگونه می گفت که :
هر وقت در بازار و رسانه  و تلوزیون شروع به تعریف از بورس رشد مناسب و فوق العاده اش می کنند ، سهام خود را می فروشم و از بورس خارج می شوم 
هر وقت بورس افت شدیدی کرده و دیگر همه امیدشان را از دست داده اند و فکر می کنند از این بدتر نیز خواهد شد ، می روم سهام مناسب را پیدا می کنم و خرید می کنم
 
خوب نتیجه گیری از تجربه یک با تجربه بورس را خواندید حال خودتان بیشتر روی قضیه فکر کنید . اما اگر از این تجربیات در کنار علم بهره برده شود ، می توان نتیجه فوق العاده خوبی برد . در ضمن اصلا توصیه نمی کنم که شما از این کار تقلید کنید زیرا در عین سادگی مطلب این پیر مرد حرفه ای قطعا تجربیات بیشتری در انتخاب سهام مناسب دارد و می داند در زمان خرید چه سهمی مناسب خرید است ….
 
شما نیز اگر تجربه حرفه ای در بورس شنیده اید و یا می دانید برای ما پیغام بگذارید تا منتشر کنیم
 
شاد و پرسود باشید
 
 
 
دوستان و اعضای عزیز سایت تحلیلها در بخش گزارش روزانه می توانید از ساعت 9 تا 12 تغییرات بازار را دنبال کنید و از کلیت بازار با خبر شوید . هر روز ساعت 9 تا 12 به سایت سری بزنید تا مطالب جدید قرار گرفته در این بخش را مطالعه نمایید . در پایان روز نیز گزارشی از بازار روزی که گذشت به صورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت
 
bashgah-banner
نوشته قبلیبررسی بازار آتی 20 شهریور
نوشته بعدیتبریک نماد ذوب
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

10 نظرها

  • صنعت پیشرو گروهی است که به واسطه افزایش نرخ فروش و یا کاهش در هزینه های تولید و مواد اولیه در کانون توجهات قرار گرفته است.و یا چشم انداز بسیار مناسبی برای آن وجود دارد.فخوز تک سهم است.کلا گروه معادن و فلزات در ایران جذاب هستند و گه گاهی به صدر اخبار می آیند اما نمی توان اسم پیشرو را برای آنها انتخاب کرد.در حال حاضر گروه های پتروشیمی ، پالایشگاهی ، سرمایه گذاری ها پیشروی بازار هستند.گروه های معادن و فلزات ، سیمان ، دارو و بانکی ها جزو گروه های جذاب هستند.
   از خصوصیات گروه های پیشرو حجم بسیار بالای معاملات در بازه زمانی چند ماهه و اینکه اکثر اخبار خبر گزاری ها پیرامون آنها می باشد.

 1. ببخشید من از فردا قصد دارم به عنوان کاربر حرفه ای در سایت شما ثبت نام کنم ولی قبلش یه سوال خیلی خیلی مهم دارم
  من دیشب به صورت اینترنتی درخواست خرید یک سهام رو دادم
  که در پایان ساعت کار امروز (یکشنبه 16 تیر 92) آمار اون سهم به این صورت بوده:
  آخرین قیمت : 17349
  قیمت پایانی : 17657
  ولی قیمتی که برای من سهم خریداری شده 17975 بوده !!!!!!
  وقتی قیمت خرید خودمو دیدم کم مونده بود شاخ در بیارم میشه لطفا بهم بگید چطور میشه انقدر راحت کلاه برداری یا دزدی کرد؟؟؟؟؟

  • وحدت جان ،کلاه برداری یا دزدی نشده . در خرید سهام یک آستانه بالا ویک آستانه پایین وجود دارد که خریدار ها و فرو شنده ها می تونن قیمت پیشنهادی خود را تو اون رنج پیشنهاد کنن ،در خرید سهام معمولا کسی که بالا ترین قیمت رو بده صاحب اون سهام خواهد شد البته باید دید بازار تو اون موقعه تو چه رنجی می چرخیده . و در فروش سهام کسی فروشنده است که کم ترین قیمت رو برای فروش بده .

نطر گذاشتن