نماد های تحت نظر دوشنبه 17 شهریور

578
telegram nokhbegan-start
نماد های تحت نظر دوشنبه 17 شهریورReviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 8Rating:

در این بخش قصد داریم روزانه نماد هایی که تحت نظر کارشناسان قرار میگیرند و موقعیت های مناسبی برای خرید دارند را به شما معرفی کنیم.

نماد تحت نظر 1:


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد شپلی

دلیل تحت نظر گرفتن این نماد قرار گرفتن در کف کانال است.با توجه به قرار گیری RSI به طور همزمان در کف کانال اسیلاتوری ، انتظار داریم شاهد نوسان مثبتی در سهم باشیم.

 

شپلی تصویر

 

تحت نظر 2:

نماد ذوب

با توجه به قرار گرفتن ذوب در ناحیه ی حمایتی تاریخی، انتظار داریم این نقطه نیز مانند سایر زمان هایی که قیمت را به سمت بالا سوق داده اند، این بار هم قیمت موفق به لمس اعداد بالاتری شود.

تحلیل زیر در تایم هفتگیست، اگر مثلث شاخص قدرت نسبی روند رو به بالا شکسته شود، احتمال لمس قیمت 350 در میان مدت دور از ذهن نیست.

 

ذوب تصویر

 

خبرهایی از تالار حافظ / خبر ثبت افزایش سرمایه ایرانخودرو / آمار حجم تولید روزانه فولاد / و قرارداد غپاک با یک شرکت فنلاندی را در اینجا بخوانید.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن