تحت نظر ( م ..)

196
telegram nokhbegan-start
تحت نظر ( م ..)Reviewed by علی صابریان on Jan 1Rating:
سلام به اعضای حرفه ای تحلیلها
 
امیدوارم حال همه شما خوب باشد  ، نماد مپنا را که در سیگنال قبلیش سود خوبی از آن به دست آوردیم دوباره تحت نظر می گیریم .اگر سهم در روز های آینده از 270 بیشتر نشود و شروع به نزول کند ، سهم را حوالی 235 برای خرید در نظر داریم . حد ضررمان 225 است وحد سود میان مدتمان را 355 قرار می دهیم . ریسک سهم متوسط است .
 
تعدادی از عزیزان درخواست معرفی سهم با بنیاد قوی می کنند . تعدادی می گویند چرا از سهم های کوچک و پر نوسان بازار سهم معرفی نمی کنید . در توضیح کوتاهی اینگونه باید بگوییم که سایت تحلیلها طبق یک استراتژی خاص تصمیم می گیرد و در این استراتژی معیار بزرگ و یا کوچک بودن سهم و یا بنیاد قوی داشتن ، تنها در ریسک معرفی تاثیر دارد و هیچ تاثیری در انتخاب سهام برای معرفی ندارد .
بورس جایی است برای ریسک ، اگر قرار بود اینجا هم ریسک نباشد و مادام سهم هایی را معرفی کنیم که بسیار مطمئن هستند و لاک پشتی نوسان می کنند که دیگر بورس و سود بالا معنا نداشت . می شد به سود بانکی بدون ریسک اکتفا کرد . اما وقتی می گوییم بورس، اول یعنی ریسک، دوم یعنی کمی ضرر ،سوم یعنی سود بیشتر…  به همین خاطر در استراتژی انتخاب سهم سعی شده حد تعادلی برای گزینش سهم ها انتخاب گردد . ما در سهم های معرفی شده از فولاد و ذوب مپنا و کالسمین داشته ایم تا شنفت و شبهرن و …
در مورد معرفی سهم های جدیدتر باید بازار سه شنبه و چهارشنبه را تحت نظر داشته باشیم . وضعیت صعود نا معلوم است به همین خاطر و برای حفظ سرمایه  نمی توان فعلا سهم های جدی برای خرید معرفی کرد .
شاد باشید
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدوشنبه 11 دی
نوشته بعدیسه شنبه 12 دی
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

14 نظرها

نطر گذاشتن