تحریم جدید !!!! چه خواهد شد ؟

206
telegram nokhbegan-start
تحریم جدید !!!! چه خواهد شد ؟Reviewed by علی صابریان on Oct 15Rating:
بورس نیوز امروز در خبری منتشر کرد : 

به نقل از رویترز، وزرای خارجه اتحادیه اروپا امروز تحریم های جدیدی علیه ایران تصویب کرد.

وزیر خارجه آلمان گفت اتحادیه اروپا روز دوشنبه بر سر وضع تحریم های جدید علیه ایران به توافق رسید تا فشارها بر ایران بر سر برنامه هسته ای این کشور افزایش یابد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وی افزود ما تصمیم گرفته ایم بسته تحریمی جدیدی علیه ایران ارائه کنیم تا فشارها بر این کشور را بیشتر کنیم تا این که مذاکرات اساسی باشد.

در مورد مفاد تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران گزارش رسمی منتشر نشده است اما پیش تر رسانه های غربی به نقل از منابع آگاه ممنوعیت صادرات گاز ایران به اروپا، ممنوعیت فروش ماده لازم برای تولید فولاد و کسب مجوز از دولت ها برای فروش کالا به ایران را از جمله تحریم های جدید عنوان کرده اند.

در حالی اتحادیه اروپا تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کرده است که کمتر از یک سال پیش نیز بسته تحریمی جدیدی علیه ایران وضع کرد و از آن به عنوان تحریم های فلج کننده یاد کرد. به عقیده تحلیلگران وضع تحریم های جدید علیه ایران به معنای شکست اروپا در رسیدن به اهداف خود با تحریم های گذشته است.

 لینک خبر : http://boursenews.ir/fa/pages/?cid=78669
 
 اما بررسی کوتاهی از خبر منتشر شده
 اینکه این تحریم چه تاثیری خواهد گذاشت اینگونه باید گفت که این خبر و تحریم اگر صحت داشته باشد . ابتدا قطعا هیجان هایی را در بازار ایجاد خواهد کرد اما اینکه در میان مدت چه تاثیری خواهد داشت؟ و  آیا تاثیر جدی بر روند مثبت گذشته خواهد داشت ؟  اینطور می توان گفت که بیشتر احتمال می رود که تاثیر مقطعی باشد اما شاید در بعضی از گروه ها تاثیرات میان مدت تری را شاهد باشیم که در مطالب بعدی سایت در مورد آن بحث خواهد شد .
 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن