تحلیل بنیادی ورنا | سرمایه گذاری رنا

437
telegram nokhbegan-start

تحلیل بنیادی ورنا | سرمایه گذاری رنا

محاسبه خالص ارزش دارایی های هر سهم سرمایه گذاری رنا

نگاهی به شرکت

خلاصه تحلیل بنیادی ورنا | سرمایه گذاری رنامحاسبه NAV براساس ارزش گذاری داراییهای بورسی وبرخی از داراییهای غیربورسی براساس قیمت بازار و سایرداراییهای غیر بورسی به بهای تمام شده

ارزشگذاری تحلیل بنیادی ورنا | سرمایه گذاری رناارزش روز خالص دارایی ها به تاریخ 1395/01/09 محاسبه شده است. شرکت های غیر بورسی( به استثنای شرکت های توسعه سرمایه رادین،توسعه گستر برنا) به بهای تمام شده لحاظ شده است .در حال حاضر قیمت سهم حدود 71 درصد NAV معامله می شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت سرمایه گذاری رنا طبق آخرین پرتفو به طور مستقیم مالکیت 11.78 درصد سایپا را داراست ولیکن مالکیت حدود 18 %سایپا را به طور مستقیم و غیر مستقیم دارا می باشد.درمحاسبه فوق فروش بلوک 6 درصدی سایپا این شرکت به وساپا به منظور تسویه بدهی به نرخ 3500 ریال لحاظ شده است.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن