تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

141
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنيکال شاخص گروه انبوه سازیReviewed by سایت تحلیلها on Feb 1Rating: 4.5تحلیل تکنيکال شاخص گروه انبوه سازیتحلیل تکنيکال شاخص گروه انبوه سازی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

همانطور که در نمودار الیوت مشاهده می کنید ، شاخص انبوه سازی در موج 3 صعودی خود قرار دارد. رنگ قرمزJTI  نیز این موج را تایید نموده و اندیکاتورOSC  نیز به این سناریو مهر تایید می زند. اما مقاومت پیش روی شاخص که با باند صورتی رنگ نشان داده شده در محدوده 803 واحد تا 816 واحد قرار دارد که می تواند باعث اصلاح این روند و شروع موج 4 گردد.  در صورت ریزش شاخص می توان حمایت های 748 واحد ، 727 واحد و 705 واحد را برای شروع روند صعودی موج 5 و اتمام موج 4 مد نظر داشت.  PTI عدد 82 را نشان می دهد که این مطلب گویای ادامه روند صعودی شاخص در میان مدت و به انتها رسیدن این 5 موج در انبوه سازی است.

با گذر از محدوده مقاومتی پیش رو در میان مدت ، هدف شاخص را می توان 870 واحد در نظر گرفت.
حمایت 748 واحد محل برخورد میانگین متحرک و حمایت اول فیبوناچی است که می توان این محدوده را مهم در نظر گرفت.
در نتیجه می توان گفت این شاخص در میان مدت صعودی بوده و در کوتاه مدت درگیر اصلاح می باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی تصویر تحلیل تکنيکال شاخص گروه انبوه سازی

در نمودارهفتگی ، شاخص انبوه سازی با ابرایچیموکو برخورد کرده که این مطلب باعث عرضه سهام و سیو سود سهامداران در این صنعت  شده است. با شکسته شدن مقاومت ایچیموکو می توان گفت شاخص وارد فاز صعودی شده و می توان در این صنعت با قدرت سرمایه گذاری کرد.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی تصویر تحلیل تکنيکال شاخص گروه انبوه سازی

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن