تحلیل تکنیکال آ اس پ | آ.س.پ

260
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال آ اس پ | آ.س.پReviewed by سایت تحلیلها on Feb 27Rating: 5.0تحلیل تکنیکال آ اس پ | آ.س.پتحلیل تکنیکال آ اس پ | آ.س.پ

تحلیل تکنیکال آ اس پ

تحلیل تکنیکال آ اس پ | آ.س.پ

همان طور که نمودار تکنیکال آ اس پ نشان می دهد سهم همواره در یک سال گذشته در یک کانال خنثی و افقی شرکت نموده است. به طوری که کف کانال محدوده قیمت اسمی 100 تومان و سقف آن در محدوده 130 تومان قرار داشته است. همچنین در این کانال حرکتی، سهم همواره در یک سطح مقاومتی و حمایتی در محدوده 110-115 تومان نیز داشته است که بارها نسبت به آن عکس العمل نشان داده است. در صورتی سهم بتواند از محدوده مقاومتی و سقف کانال در 130 تومان عبور کند می تواند تا محدوده 160 تومان رشد قیمتی داشته باشد در غیر این صورت می توان ادامه نوسان در این کانال را متصور باشیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن