تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

89
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسيسات راه آهنReviewed by سایت تحلیلها on Jul 28Rating: 4.5تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسيسات راه آهنتحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسيسات راه آهن

تحلیل تکنیکال بالاس

تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

نمودار تعدیل شده تکنیکال بالاس نشان می دهد، که سهم از سال 92 همواره در یک کانال نزولی در حرکت بوده است که در اواخر سال 94 با شکست محدوده 870 تومان از این کانال نزولی خارج شده است. همچنین سهم بعد از رشد قیمتی تا محدوده 1200 تومان در حال پول بک به کانال شکسته شده و قرار گرفتن بر روی خط حمایتی بلند مدت خود می باشد.
مهم ترین حمایت سهم بعد از برگزاری مجمع می تواند محدوده 775 – 780 تومان باشد که انتظار برگشت قیمتی از این محدوده وجود دارد. لذا سرمایه گذاران کوتاه مدتی می توانند این سطح را به عنوان حد ضرر در نظر بگیرند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن