تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

281
Magnifying glass showing graph --- Image by © Matthias Kulka/zefa/Corbis
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهنReviewed by شقایق فرهادی پور on Oct 5Rating:

در نمودار هفتگی بالاس قیمت در حالی در PRZ الگوی هارمونیک خفاش قرار گرفته است که همین محدوده در سمت چپ نمودار قبلا نقش مقاومت را برای قیمت بازی کرده است که اکنون میتواند به حمایت تبدیل شود.به فلشهای قرمز توجه کنید.

از طرفی در تایم فریم روزانه قیمت بعد از یک رشد پایدار یک اصلاح سه موجی را تجربه کرده است که به صورت ABC نامگذاری شده است. می توان گام اول صعود قیمت را موج 1 or A در نظر گرفت و اصلاح سه موجی را 2 or B .قیمت می تواند یه موج 3 or c را شروع کند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این سطح حمایتی در نمودار PnF به زیبایی مشخص است با شکست آخرین مقاومت و سطح 800 تومان در این نمودار سیگنال خرید صادر خواهد شد. اما با استفاده از سیستم ایچیموکو می توان زودتر از PnF سیگنال گرفت.

برای بررسی کوتاه مدت تر و دقیق تر از سیستم ایچیموکو استفاده می کنیم قیمت کماکان زیر اجزای ایچی هستند و این ابزار نقش مقاومت را برای قیمت بازی می کنند. چنانچه قیمت بالای اجزای این سیستم قرار بگیرد و یا تن کن سن (میانگین قرمز) کی جن سن (میانگین آبی) را به سمت بالا قطع کند اخطار ورود صادر خواهد شد.

balas 01

balas 02

balas 03

balas 04

منبع : شرکت مشاور سرمایه گذاری هدف حافظ

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن