تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

69
telegram nokhbegan-start

تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

قیمت در نمودار بالاس از محدوده ۱۲۸۰ تومان در ۲۵ روز گذشته آهنگ نزولی به خود گرفته و تا محدوده قیمتی ۹۰۰ تومان نیز کاهش یافته است. اما آرایش این حرکت نزولی به گونه ای است که به نظر میرسد قیمت در حال اصلاح حرکت افزایشی قبل از خود است. نمودار تغییرات قیمت نشان میدهد که این حرکت نزولی سه موجی در جواب رشد ۹۷ درصدی قیمت که در مدت ۷۳ روز و در قالب یک موج شکل گرفته بود، شکل گرفته است. اما کدام محدوده از نمودار میتواند به انتهای این موج اصلاحی تبدیل شود؟ در تایم فریم هفتگی، قیمت بر روی میانگین میان مدت کی جن سن قرار گرفته است که محدوده حمایت مستحکمی برای قیمت خواهد بود. هرچند در محدوده ۸۵۰ تومان شاهد حمایت قوی کمو نیز هستیم اما خود کی جن سن به تنهایی توان حمایت از قیمت را خواهد داشت. اما در تایم فریم روزانه اجزای ایچیموکو گارد نزولی دارند و فعلاً سیگنال خریدی دیده نمیشود. معامله گران محافظه کار میتوانند تا صدور سیگنال در این تایم فریم صبور باشند.از نگاه تحلیل کلاسیک نیز قیمت همزمان در نزدیکی خط میانی چنگال اندور و تراکم سطوح فیبوناچی قرار گرفته است. قرار گرفتن PRZ الگوی هارمونیک AB=CD در این محدوده حساسیت این محدوده را بیشتر کرده است. در نمودار PnF هارمونی ریزش به زیبایی مشخص است که قیمت در ریزشهای ۷O شکل گرفته است، هر چند نمودار هنوز در سمت عرضه قرار دارد.به تصویر آخر دقت نمایید که به لحاظ زمانی روز گذشته روز مهمی برای این نماد بوده است و احتمال واکنش به این محدوده حساس دور از ذهن نیست. پس میتوان در محدوده قیمتی ۹۰۰ تا ۸۵۰ تومان با هدف ۱۲۰۰ تومان وارد معامله خرید شد و حد ضرر را در زیر ۸۰۰ تومان در نظر گرفت.

نتیجه‌گیری: می‌توان در محدوده قیمتی 900 تا 850 تومان با هدف 1200 تومان وارد معامله خرید شد و حد ضرر را در زیر 800 تومان در نظر گرفت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار 1 تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهننمودار 2 تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهننمودار 3 تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهننمودار 4 تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهننمودار 5 تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن