تحلیل تکنیکال بانک حکمت ایرانیان با نماد حکمت و اغاز رشد دوباره

1060
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال بانک حکمت ایرانیان با نماد حکمت و اغاز رشد دوبارهReviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 9Rating:

تحلیل تکنیکال بانک حکمت ایرانیان با نماد حکمت

سلام خدمت بزرگواران؛

وضعیت چند روزه بازار همانطور که پیداست آماج اخبار و شایعات قرار گرفته است.انتظار های دوطرفه به حدی رشد کرده اند که یک خبر خوب بازار را به کل سبز و یک خبر بد بازار را تماما قرمز خواهد کرد.انگار این وضعیت حرکت های دسته جمعی نهادینه شده است.متاسفانه این موقعیت در حال صدمه زدن به بازار است و عواقب خوبی در بر ندارد و ما امیدواریم با آمدن مدیریت جدید ،نگرش های جدیدی نیز بر بازار حکمفرما شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

امروز به بررسی بانک حکمت ایرانیان پرداختیم.سهمی که در بازار عادی پایه فرابورس تحت معامله است.وضعیت روانی با نمودار تعدیل شده تنها نسب به افزایش سرمایه و با نمای لگاریتمی تحت بررسی ماست.

همانطور که پیداست از آبان ماه سال پیش این سهم با رشد 26 روزه کاری و بازدهی 100% شروع به رالی اصلاحی خود کرد.اصلاحی که تا به اینجا ظرف مدت 171 روز 51% روند پیش رفته را بازگشته است.نکته ای که اینجا مد نظر ماست شروع حرکت سهم از نیمه ی مهرماه امسال است،حرکتی که با شکست رالی نزولی در شاخص قدرت نسبی برای بار سوم اتفاق افتاده می تواند نوید بخش روند جدید از نوع صعودی باشد.

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن