تحلیل تکنیکال بترانس | ایران ترانسفو

111
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال بترانس | ایران ترانسفوReviewed by سایت تحلیلها on Jun 13Rating: 4.5تحلیل تکنیکال بترانس | ایران ترانسفوتحلیل تکنیکال بترانس | ایران ترانسفو

تحلیل تکنیکال بترانس

نمودار روزانه سهام بترانس را ملاحظه می کنید. همانطور که مشاهده می شود نمودار قیمت از محدوده 1800 تومان روند نزولی در پیش گرفته است. در حال حاضر قیمت به محدوده حمایتی 1200 تومان رسیده است. این حمایت متناظر با سطح 61.8 فیبوناچی می باشد. در صورتی که قیمت به روال نزولی خود ادامه دهد و خط روند به سمت پایین شکسته شود، کاهش قیمت تا 1000 تومان محتمل می باشد. اما با توجه به حمایت خوبی که در محدوده 1200 تومان بعمل آمده است به نظر می رسد فعلا این محدوده کف قابل اطمینانی نمی باشد. شکست سقف 1300 تومان می تواند دال بر صعودی شدن روند قیمت سهم باشد. بنابراین خرید در محدوده فعلی برای افراد ریسک پذیر با حد ضرر زیر 1200 تومان و برای افراد ریسک گریز پس از شکست 1300 تومان گزینه مناسبی به نظر می رسد.

تحلیل تکنیکال بترانس | ایران ترانسفو


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن