تحلیل تکنیکال بترانس و هدف های پیش رو

1608
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال بترانس و هدف های پیش رو Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 5Rating:

 تحلیل تکنیکال بترانس و هدف های پیش رو 

سلام بر همه دوستان؛

برآن شدم تا نگاهی به یکی دیگر از خوشنام های بازار بیاندازیم،امروز بررسی اجمالی در خصوص نماد بترانس داریم.لازم به ذکر است برای اینکه بتوان از این نماد بازده بیشتر و بهتری کسب کرد نیاز به صبر و تحمل بیشتری داریم.با این تفاسیر نگاه خود را به نسبت سرمایه به میان مدت تغییر دهید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد بترانس با داده های تعدیلی نسبت به افزایش سرمایه و سود تحت بررسی ست.

در اشل روزانه همانطور که پیداست سهم بر اساس یکی از سناریو های مطرح بازار در موج 4 الیوتی به سر می برد.در واقع پس از رشد 320% در طی مدت 180 روز تحت عنوان موج 3، موج 4 با تحرک منفی 98 درصدی در طول مدت 156 روز به کار خود پایان داد لذا در این مقطع شاهد واگرایی زمانی نیز هستیم.

با توجه به وضعیت پیش امده در اسیلاتور و بازگشت موج 3 در 61.8% فیبو ریتریس انتظار برای موج 5 که خود به صورت 3 موج پیشرو و دو موج اصلاحی می باشد قوت یافته است.با این مفروضات رسیدن سهم در کوتاه مدت به 570 و در میان مدت به 700 تومان دور از ذهن نمی باشد.

خروج سهم از ابرهای کومو که نوید بخش روزهای سبز برای سهم است، مزید بر علت خواهد بود.

برای این سهم نیز حد ضرر 480 تعریف می گردد.

 

تحلیل تکنیکال بترانس و هدف های پیش رو 2

موفق باشید….

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن