نیروترانس(بنیرو) چه هدفهایی را دنبال میکند ؟

709
telegram nokhbegan-start
نیروترانس(بنیرو) چه هدفهایی را دنبال میکند ؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 24Rating:

تحلیل تکنیکال نیروترانس با نماد بنیرو

با سلام خدمت بزرگواران

امیدواریم تا امروز معاملات خوبی را پشت سر گذاشته باشید.هر چند که نمی توان منکر فضای مه آلود بازار سرمایه شد.همانطور که بهتر در جریان هستید ظاهرا در کوتاه مدت بازار همه چیز را به امری به نام “توافق” گره زده است.در این باب هنوز اظهارات قطعی وجود ندارد کما اینکه از گوشه و کنار خبر های زیادی می رسد.به عنوان مثال یکی از بهترین خبرها ایجاد شرایط “توافق یا تمدید” است که بازار حساب خوبی روی آن باز کرده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از این فضا گذشته همواره شخصا توصیه به معاملات بر حسب رفتار و روند بازار داشتم.با این تفاسیر جدا از وضعیت مذاکرات کماکان نگاهی به سهم هایی که فرصت مناسبی ایجاد کرده اند خواهیم داشت.

امروز شرکت نیروترانس با نماد بنیرو تحت بررسی ست . این تحلیل شرح وضعیت میان مدت سهم و کوتاه مدت را رصد خواهد کرد.

مستحضرید که در تایم روزانه و داده های تعدیل شده با روند میان مدت نزولی که از تاریخ 11ژانویه 2014 تا 5 آگوست ادامه داشت،مواجه بودیم.پس از آن تحرکات قیمتی در قالب روند ساید یا خنثی تا زمان فعلی ظاهر شدند.لذا به مدت 69 روز با یک سقف 6650 ریالی و کف 510 ریالی روبرو بودیم.

اخیرا وضعیت برآیند عرضه و تقاضا با قدرت نقدینگی بنیرو را به سمت شکست این سقف و رد شدن از مقاومت 710 تومانی هدایت کرده است.انتظار ما برای کوتاه مدت در حال حاضر 750-760 خواهد بود.لذا برای افرادی که سهم را دارند توصیه به نگهداری داریم.برای دوستانی هم که قصد ورود دارند حد ضرر 700 و سپس 665 تومانی تعریف می گردد.

تارگت میان مدت سهم در قالب موج B الیوتی و همپوشانی با 38% فیبوناچی قیمتی حوالی 900 تومان خواهد بود.البته بر حسب تکنیکال کلاسیک می توان مشکوک به تشکیل الگوی دوقلوی کف نیز بود که با شکست خط گردن (Neck) ، رشد تا تارگت مذکور تایید می گردد.

در اسیلاتور روند نما نیز شاهد حرکت میانگین های متحرک به سمت بالا هستیم که خود گواه مناسبی از رشد خواهد داد.

 

تحلیل تکنیکال بنیرو

موفق باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن