تحلیل تکنیکال بکاب | جوشکاب یزد

60
telegram nokhbegan-start

تحلیل تکنیکال بکاب | جوشکاب یزد

تحلیل تکنیکال بکاب

با توجه به ساختار نمودار در تایم فریم روزانه جوشکاب یزد، قیمت در یک روند صعودی قرار دارد و از محدوده ۴۰۰ ریال در اواخر مهر ۹۲ شاهد رشد قیمت تا محدوده ۲۰۰۰ ریال بودیم که پس از اصلاح قیمت تا محدوده ۱۱۴۰ ریال در اواسط شهریور ۸۶، مجدداً با هیجان خرید از سوی خریداران زمینه حرکت صعودی سهم تا محدوده ۴۴۰۰ ریال فراهم شد که با رسیدن قیمت به این سطح و با افزایش عرضه، زمینه اصلاح قیمت تا محدوده ۱۶۵۰ ریال فراهم گردید. با رسیدن قیمت به این سطح رفته رفته شاهد افزایش میل خرید از سوی سرمایه گذاران بودیم و همین امر موجب رشد قیمت تا محدوده ۱۳۰۰۰ ریال در اواخر آبان ۹۳ شد. مجدداً با فشار فروش زمینه اصلاح قیمت تا محدوده ۶۰۰۰ ریال در اوایل خرداد ۹۴ فراهم شد. با رسیدن قیمت به این سطح و تبدیل خط مقاومت به حمایت مجدداً شاهد اقبال خریداران در این نماد هستیم. در حال حاضر قیمت نزدیک سطح مقاومتی ۱۳۰۰۰ ریال قرار دارد. با توجه به این وضعیت انتظار میرود در صورت فتح این قله زمینه برای رشد قیمت تا محدوده ۱۵۰۰۰ و ۱۷۰۰۰ ریال فراهم شود. به سرمایه گذاران پیشنهاد میشود قبل از اقدام به معامله خرید، وضعیت شرکت را مورد بررسی قرار دهند و با رعایت مدیریت سرمایه پس از شکست سطح مقاومتی مورد اشاره، اقدام به معامله خرید نمایند. تحلیل فوق تا زمانی معتبر خواهد بود که قیمت به زیر این سطح مقاومتی (۱۳۰۰۰ ریال ) نفوذ نکند.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود با رعایت مدیریت سرمایه و پس از شکست تراز مقاومتی 13000 ریال اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال بکاب | جوشکاب یزد

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن