تحلیل تکنیکال تاپیکو | نفت و گاز و پتروشیمی تامین

131
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال تاپیکو | نفت و گاز و پتروشیمی تامینReviewed by سایت تحلیلها on Jan 31Rating: 4.5تحلیل تکنیکال تاپیکو | نفت و گاز و پتروشیمی تامینتحلیل تکنیکال تاپیکو | نفت و گاز و پتروشیمی تامین

تحلیل تکنیکال تاپیکو | نفت و گاز و پتروشیمی تامین

در شکل زیر و در تایم فریم هفتگی و پس از یک روند نزولی تا سطح قیمتی 170 تومان، شاهد یک موج صعودی و در ادامه یک اصلاح هستیم. به نظر می رسد الگوی اصلاح در قالب یک مثلت کلاسیک abcde ظاهر شده است. حتی بیرون زدگی موج e هم طبق الگوی الیوت اتفاق افتاده است. البته تکمیل الگو منوط به شکست سطح مقاومت بالایی است، که هنوز اتفاق نیفتاده است. در صورت شکست مثلث انتظار رشد قیمت به اندازه ارتفاع مثلث را داریم که محدوده 280 تا 300 تومان  می باشد. البته همپوشانی مقاومت تاریخی 250 تومان و فیبو اصلاحی 61.8 در مسیر حرکت سهم نیز وجود دارد. بلند شدن سهم از حمایت در نقطه e با حجم خوبی همراه شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شکل تحلیل تکنیکال تاپیکو | نفت و گاز و پتروشیمی تامین

منبع : شرکت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن