تحلیل تکنیکال تاپیکو | سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین

196
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال تاپیکو | سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامینReviewed by سایت تحلیلها on Mar 7Rating: 4.0تحلیل تکنیکال تاپیکو | سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامینتحلیل تکنیکال تاپیکو | سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین

تحلیل تکنیکال تاپیکو | سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین

در نمودار قیمت سهام شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تأمین با نماد معاملاتی تاپیکو در تایم فریم روزانه همان گونه که در تحلیل قبلی به آن اشاره داشتیم قیمت موفق به عبور از سقف 239 تومان و رسیدن به قیمت 265 تومان منطبق بر خط میانی چنگال رسم شده در 265 تومان شد. در مقطع فعلی اما شاهد برگشت قیمت به سمت خط روند نزولی شکسته شده و باند قیمتی ای هستیم که در گذشته بارها به عنوان سدی مستحکم پیش روی حرکت قیمت خودنمایی کرده است. انتظار داریم با توجه به اینکه پولبک به خط روند نزولی شکسته شده در این باند تکمیل می شود و از سوی دیگر یال پایین چنگال و ترازهای 50 و 61.8 درصد فیبوناچی اصلاحی موج صعودی اخیر در این تراز قرار گرفته است، حمایت معتبری را در 225-237 تومان برای قیمت شاهد باشیم. لذا میتوان با رعایت حد ضرر 208 تومان (کف قبلی) در باند مذکور اقدام به ورود به معامله خرید با اهداف میان مدت سقف قبلی در 265 تومان و بلند مدت سقف چنگال در 320 تومان نمود.

نتیجه‌گیری: خرید در قیمت های فعلی با رعایت حد ضرر 208 تومان و با هدف حداقلی سقف قبلی در 265 تومان، کم ریسک به نظر میرسد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال تاپیکو | سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن