telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال توریل ، فلوله ، کگازReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 13Rating:

 

سلام بر دوستان و فعالان بازار


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

امروز به بررسی سه نماد از جنس نوسان و نگرش کوتاه مدت پرداختیم.امید است تا  بتوانیم از سه سهم بازدهی معقولی در آشفته بازار اخبار و وقایع بورسی داشته باشیم.

 

تحت نظر 1

کگاز – شیشه‌ و گاز :

گاز و لوله در تایم روزانه مورد بررسی ست. همانطور که دیده می شود به موج شماری سهم بر اساس نزدیک ترین و محتمل ترین سناریو پرداختیم.کادر بزرگ سبز رنگ نماینده ی امواج ایمپالس و پیشرو بوده که بر طبق قاعده ی الیوت یک سیکل 5 تایی را به اتمام رساند.پس از آن همراه با شروع موج ریزشی و اصلاحی ، سهم رالی 110 روزه ای را با ریتم ABC شروع کرده و در نسبت 685% فیبو پروجکشن پایان یافت.

اخیرا در فیبو تایم منصوب به نسبت مذکور در 11 مرداد ماه شاهد شکل گیری یکی از کلاسیک های معروف به Flag  هستیم.تراکم ایجاد شده در کادر قرمز رنگ به صورت بولد زمینه ساز فشرده شدن فنر سهم گشته و به نظر می رسد با رهایی از این منطقه بتوانیم حسب فیبو های آلترناتیو و بازگشتی تارگت های تعریف شده را شاهد باشیم.

طبق این مفروضات سهم پتانسیل رسیدن به 650-700-780 و 880 تومان را دارا می باشد.

شکست روند نزولی در شاخص قدرت نسبی روند گواه این مطلب است.

 

کگاز2 تصویر تحلیل تکنیکال توریل ، فلوله ، کگاز

تحت نظر 2

توکاریل (توریل) :

توکاریل در نمای روزانه با دیتای تعدیلی به افزایش سرمایه و سود تحت نظر است.

حرکت بر روی کانال صعودی و تشکیل تراکم مثلث مانند در تایم میان مدت در حال تحریک پذیری ست.در صورتی که قیمت بتواند خود را از خط روند قرمز رنگی که رسم شده است، رهایی بخشد؛ می توان به رشد تا مرز های بالاتر امیدوار بود.

در حال حاضر تارگت 820 تومانی را برای نوسان در این سهم فرابورسی متصوریم.

تهدید روند نزولی در RSI گواه مطلب بالاست.حد ضرر سهم با لمس نقطه ی 725 تومان فعال خواهد گردید.

 

توریل 2 تصویر تحلیل تکنیکال توریل ، فلوله ، کگاز

 

تحت نظر 3

لوله‌وماشین‌سازی‌ایران‌ (فلوله) :

لوله و ماشین سازی با تکمیل سیکل کامل موج های الیوتی، پس از ریزش مناسب و بازگشت از همپوشانی دو فیبو در سوح پایین،طبق تعریف روند با ایجاد کف های بالاتر از کف های قبلی در حال نوسان بر روی کف روند صعودی خود است.اگرچه این کانال از دسته کانال های پر ریسک ارزیابی می گردد، اما می توان دید نوسان پذیری را همچنان بر روی آن منظور کرد.

قرار گیری اسیلاتور دی تی در پارامتر بهینه در منطقه ی اشباع فروش می تواند انگیزه ی لازم را برای تحرکات سهم با برآیند سبز رنگ فراهم آورد.

برای عزیزانی که وارد سهم شده اند، حد ضرر 175 تومان مناسب است.

فلوله 2 تصویر تحلیل تکنیکال توریل ، فلوله ، کگاز

همواره پر سود باشید…

تحلیل تکنیکال توریل ، فلوله ، کگاز

bashgah-banner

4 نظرها

نطر گذاشتن