تحلیل تکنیکال تپکو | تولید تجهیزات سنگین هپکو

64
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال تپکو | تولید تجهیزات سنگین هپکوReviewed by سایت تحلیلها on Nov 30Rating: 5.0تحلیل تکنیکال تپکو | تولید تجهیزات سنگین هپکوتحلیل تکنیکال تپکو | تولید تجهیزات سنگین هپکو

تحلیل تکنیکال تپکو

تحلیل تکنیکال تپکو | تولید تجهیزات سنگین هپکو

نوسانات نمودار سهم تپکو در دو سال اخیر دریک کانال صعودی قرار گرفته و در آخرین گام رشدش از۵٧٠ ریال تا ١١٠٠ ریال قیمت تغییر کرده است و پس از آن تا محدوده ٧٨/۶ درصد که کف کانال و ١٠٠درصد فیبوی اکسپنشن سهم هست در محدوده ۶٨٠-۶۵٠ ریال اصلاح را تجربه کرده است. با توجه به اشباع اندیکاتور های سهم در محدوده فروش و قرار گرفتن در کف کانال و سابقه عکس العمل سهم نسبت به قیمتهای فعلی  انتظار میرود در محدوده فعلی سهم دچار تحرکات مثبت گردد. بررسی این سهم با حد ضرر شکست کف کانال در صورت عبور از٨٠٠ ریال توصیه میگردد. مقاومت اول سهم محدوده١٠٠٠ریال میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن