تحلیل تکنیکال تکشا | گسترش صنایع و خدمات کشاورزی

42
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال تکشا | گسترش صنایع و خدمات کشاورزیReviewed by سایت تحلیلها on Nov 22Rating: 5.0تحلیل تکنیکال تکشا | گسترش صنایع و خدمات کشاورزیتحلیل تکنیکال تکشا | گسترش صنایع و خدمات کشاورزی

تحلیل تکنیکال تکشا

تحلیل تکنیکال تکشا | گسترش صنایع و خدمات کشاورزی

نماد تکشا در تایم فریم روزانه پس از یک دوره اصلاح شارپ و عمیق از۴١٩٢ ریال تا ١٨١۶ریال وارد یک کانال صعودی میان مدت نوسانی شده و از محدوده ١٨١۶ ریال تا ٢٨۴۶ریال رشد و سپس تا ٢٠٩٣ ریال اصلاح و در شرایط فعلی با عبور از خط روند نزولی بلند مدت درمحدوده ٢۵٠٠ریال وارد یک موج جدید صعودی شده است. در محدوده ٣٣٠٠ ریال با چند مقاومت روبروست که از مهمترین آنها میتوان به تکمیل دو الگوی هارمونیک و قرار گرفتن در۶١/٨درصد از فیبوی اصلاحی از ریزش بزرگ سهم و قرار گرفتن در سقف کانال صعودی است نام برد. در صورت عبور از سقف کانال رشد سهم تا قله قبلی در محدوده۴٢٠٠ ریال امکام پذیر بنظر میرسد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن