تحلیل تکنیکال تکمبا | کمباین سازی ایران

364
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال تکمبا | کمباین سازی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 24Rating: 5.0تحلیل تکنیکال تکمبا | کمباین سازی ایران تحلیل تکنیکال تکمبا | کمباین سازی ایران

تحلیل تکنیکال تکمبا | کمباین سازی ایران

 کمباین سازی در یک کانال نزولی بلند مدت با شیب تند قرار دارد و همانطور که مشاهده می کنید در کوتاه مدت کانالی با شیب صعودی ملایم تشکیل داده که می توان این سهم را در حال تغییر روند در بلند مدت دید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین می توان گفت این سهم در حال تشکیل الگوی کف دوقولو می باشد که شرایط ایجاد این الگوی صعودی ، گذر از مقاومت قیمتی 822 ریال است. (با گذر از این قیمت می توانیم هدف قیمتی 934 ریال را پیش روی سهم ببینیم) سهم در مرحله بعد با مقاومت کانالی خود روبرو می شود که در محدوده قیمتی 860 ریال تا 890 ریال قرار دارد و برای خروج از کانال نزولی بلند مدت باید از محدوده مقاومتی فوق ( 860 ریال تا 890 ریال) عبور کند که احتمال آن در بلند مدت می رود.

تصویر تحلیل تکنیکال تکمبا | کمباین سازی ایران

در نگاه الیوت به این سهم بورسی ، می توانیم بگوییم تکمبا در موج 5 نزولیه خود به سر می برد ، با گذر از کانال رگرسیون و عبور از محدوده قیمتی 860 ریال تا 890 ریال می توان گفت مسیر تکمبا صعودی شده و درون موج 3 صعودی خود قرار گرفته است.

همچنین می توان به همگرایی ایجاد شده بین قیمت و اسیلاتورOSC  نیز اشاره کرد که این مطلب ، سناریوی صعودی بودن سهم را پر رنگ تر می کند.

محدوده حمایتی مهم سهم که بارها با این محدوده برخورد داشته و عکس العمل مثبت نشان داده در قیمت های 712 ریال تا 732 ریال است، که می توان این قیمت ها را محدوده سرمایه گذاری با ریسک کمتر در نظر گرفت. با شکستن محدوده حمایتی فوق،  قیمتهای 671 ریال و 627 ریال در مراحل بعدی هستند.

مقاومت های کوتاه مدت سهم به ترتیب در قیمت های 772 ریال و 802 ریال نیز قرار دارند.

نمودار تحلیل تکنیکال تکمبا | کمباین سازی ایران

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن