تحلیل تکنیکال تکنو | تکنوتار

229
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال تکنو | تکنوتارReviewed by سایت تحلیلها on Dec 7Rating: 5.0تحلیل تکنیکال تکنو | تکنوتارتحلیل تکنیکال تکنو | تکنوتار

تحلیل تکنیکال تکنو | تکنوتار

در نمودار قیمت سهام شرکت تکنوتار با نماد معاملاتی تکنو، پس از شکل گیری و تکمیل یک الگوی AB=CD که البته ارتفاع درصدی بال CD برابر بال AB بوده است، شاهد کف سازی و رشد اندک قیمت هستیم. این تراز حمایتی در کف یک چنگال 50 درصدی و البته بر روی خط کف به کف گذشته نمودار شکل گرفته است؛ لذا از منظر تکنیکال، این خط از ارزش حمایتی مناسبی برخوردار است و همانطور که مشخص است، در طی دو ماه اخیر، بارها شاهد ایفای نقش حمایتی از این تراز بوده‌ایم. اما آنچه مورد توجه است این است که تا آخرین سقف مینوری و به عبارت ساده‌تر، خط روند نزولی نمودار شکسته نشود، سیگنال خرید کم ریسک صادر نمی‌شود. به عبارتی می‌توان این گونه گفت که سیگنال خرید پس از شکسته شدن تراز 1600 ریال صادر می‌شود. اما سهام‌داران فعلی و خریداران بر اساس تراز حمایتی در محدوده 1400 ریالی، می‌توانند حد ضرر خود را بر روی شکسته شدن 1290 ریال در تایم فریم روزانه، تنظیم نمایند. در صورت شکسته شدن تراز 1600 ریال می‌توان به نوسان 10 درصدی و در صورت شکسته شدن 1750 ریال (منطبق بر خط وسط چنگال) به تارگت 2100 ریال در محدوده سقف چنگال امیدوار بود. در صورت شکسته شدن 1290 ریال، سناریوی نزولی جدیدی در نمودار شروع خواهد شد که تمام انتظارات رشد از این نماد را منتفی می‌سازد.

نمودار تحلیل تکنیکال تکنو | تکنوتار تصویر تحلیل تکنیکال تکنو


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن