تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

156
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشهReviewed by سایت تحلیلها on Dec 5Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشهتحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

تحلیل تکنیکال ثباغ

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه تصویر تحلیل تکنیکال ثباغ

همان طور که نمودار قیمتی باغمیشه نشان می دهد، سهم از دی ماه سال 92 در یک روند نزولی قرار گرفته است و در بازه دو ساله نتوانسته است بر روند نزولی خود فائق آید. سهم پس از برخورد به خط روند نزولی خود با عدم موفقیت در شکست آن مواجه شده است. همچنین سهم در بازه زمانی یک سال اخیر با سطح حمایتی بسیار مستحکم 210 تومانی مواجه بوده است که پس از برخورد با آن رشد قیمتی را تجره نموده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه تصویر تحلیل تکنیکال ثباغ

همچنین در تصویر دوم از باغمیشه شاهد تشکیل الگوی مثلث در سهم هستیم که نشان از نزدیک شدن سهم به کف مثلث دارد. محدوده قیمتی 215 تا 220 تومان کف مثلث می باشد که می تواند یک نقطه خرید کم ریسک برای سهم باشد. سهم برای اینکه اهداف صعودی خود را در پیش بگیرد باید از سد قیمتی 240 تا 245 تومان عبور کند.

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه تصویر تحلیل تکنیکال ثباغ

در تصویر سوم نیز شاهد حرکت صعودی سهم در یک کانال صعودی بلند مدت از ابتدای سال 90 می باشیم. سهم همواره به کف و سقف این کانال عکس العمل نشان داده است. در تصویر فوق باز هم شاهد نزدیک شدن سهم به کف کانال بلند مدت می باشیم.

در نتیجه گیری نهایی تحلیل تکنیکال ثباغ ، محدوده قیمتی 210 تا 215 تومان مهم ترین نقاط حمایتی سهم می باشد که انتظار برگشت قیمتی از این سطوح بسیار بالاست. و در مسیر صعودی محدوده 240 تا 245 تومان مهم ترین مقاومت های سهم می باشد که شکست این سطح می تواند اهداف قیمتی بالاتری را رقم بزند.

 

منبع : شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن