تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

63
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغميشهReviewed by سایت تحلیلها on Aug 29Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغميشهتحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغميشه

تحلیل تکنیکال ثباغ

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه تصویر تحلیل تکنیکال ثباغ

همان طور که نمودار تکنیکال باغمیشه نشان می دهد سهم از ابتدای ورود به بورس همواره در یک کانال صعودی بلند مدت در حرکت بوده است. ثباغ تنها در دی ماه 92 به دلیل هیجانی بودن بازار از این کانال خارج شده ولی مجددا وارد این کانال شده است. سهم در محدوده 160 تومان با کف این کانال برخورد نموده و روند قیمتی برگشتی به خود گرفت و به محدوده سقف قیمتی یعنی 300 تومان رسید و مجددا وارد فاز اصلاحی شد.
باغمیشه برای چندمین بار در حال نزدیک شدن به محدوده کف کانال در محدوده قیمتی 180 – 185 تومان می باشد که میتواند موقعیت خرید مناسبی باشد.
حد ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدتی می تواند تثبیت زیر این کانال یعنی محدوده 175 – 180 تومان باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن