تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

104
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشهReviewed by سایت تحلیلها on Mar 12Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشهتحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

تحلیل تکنیکال ثباغ

با بررسی تکنیکالی ثباغ در تایم فریم روزانه، از اواخر دی ماه ۹۲ و از محدوده ۲۸۶۰ ریال قیمت روند کاهشی به خود گرفت که تا محدوده ۱۳۶۰ ریال در اوایل تیر ماه ۹۳ شاهد افت قیمت در این نماد ساختمانی بود. پس از افت قیمت تا این سطح، رفته رفته میل به خرید در سهم ایجاد شد و زمینه برگشت قیمت تا محدوده ۲۸۰۰ ریال در اواسط بهمن ۹۳ فراهم گردید. با رسیدن قیمت به این سطح و با اهرم عرضه در بازار شاهد افت قیمت تا محدوده ۱۸۰۰ ریال در اوایل دی ماه ۹۴ بودیم که با وقوع تبدیل سطح زمینه برگشت قیمت از این سطح فراهم شد. در حال حاضر با اقبال خریداران و افزایش قابل توجه حجم معاملات شاهد شکست تراز مقاومتی ۲۸۰۰ ریال هستیم. با توجه به این وضعیت انتظار می رود در مرحله اول شاهد رشد قیمت تا سقف کانال فرضی در محدوده ۳۱۰۰ ریال باشیم. هدف بعدی در صورت شرایط مساعد محدوده ۳۵۰۰ ریال خواهد بود. چنانچه تراز حمایتی ۲۵۸۰ ریال شکسته شود، تحلیل ارائه شده از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود در قیمت‌های فعلی و با رعایت مدیریت سرمایه اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه تصویر تحلیل تکنیکال ثباغ

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن