تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

65
telegram nokhbegan-start

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

تحلیل تکنیکال ثباغ

در تحلیل قبلی سهم در تاریخ 21 بهمن ماه اشاره کردیم که با شکست مقاومت 268 تومان شاهد صعود سهم و تکمیل الگوی AB=CD خواهیم بود و امروز این مورد به وقوع پیوست.حال به تحلیل جدید سهم می پردازیم:

الگوی AB=CD تکمیل شده است که البته با کمی تخفیف می توان الگوی گارتلی را نیز در نظر گرفت.تخفیف از این بابت که نقطه B دقیقا روی 61.8 فیبوناچی قرار ندارد اما به این سطح نزدیکتر است و می دانیم در الگوها همواره این موارد را شاهد هستیم و در اینگونه موارد توجه به منطقه پتانسیل بازگشتی اهمیت دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این مورد خاص نقطه B یک تردید دیگر نیز به وجود می آورد و آن زمانی است که B را با توجه به اینکه درصد 61.8 فیبوناچی نرسیده است با درصد 50 در نظر بگیریم که در آن صورت پتانسیل تکمیل الگوی خفاش در 360 تومان را نشان می دهد.

در هر صورت عکس العمل قیمت در محدوده 327 – 322 بسیار اهمیت دارد و در صورتی که شاهد شکسته شدن سقف محدوده باشیم انتظار رشد ثباغ تا محدوده 360 تومان که محدوده تکمیل الگوی خفاش است را می توان داشت اما چنانچه اصلاح از 327 – 322 تومان را شاهد باشیم حمایت اول 285 – 282 تومان است.

توجه داشته باشید که دو خط موازی رسم شده هنوز کانال نیست و زمانی می توان کانال را در نظر گرفت که شاهد برگشت سهم از محدوده مورد نظر باشیم ( برای کانال نیاز به حداقل دو برخورد با عکس العمل در طرفین داریم ).

به دلیل دید کامل نسبت به الگو از چارت تایم فریم هفتگی استفاده شده است.

نمودار تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

حمایت: 285 – 282

مقاومت: 327 – 322 و 360

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن