تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

211
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازي و خانه سازي باغميشهReviewed by سایت تحلیلها on Jan 5Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازي و خانه سازي باغميشهتحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازي و خانه سازي باغميشه

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

همانطور که در نمودار هفتگی قیمت مشاهده می‌کنید، PRZ الگوی هارمونیک سایفر بر روی خط حمایت صعودی نماد قرار گرفته است. همچنین قیمت در آخرین گام صعودی خود که بصورت موج مرکب بوده، توانسته است در مدت 21 هفته، 93 درصد رشد کند اما در حرکت اصلاحی در مدت زمان 47 هفته، تنها 78 درصد مسیر رفته را اصلاح کرده است. مقایسه این دو موج نشان می‌دهد موج نزولی با داشتن فرصت بیشتر و صرف زمان طولانی تر نسبت به موج صعودی قیمت کمتری را طی کرده است که بیانگر ضعف فروشندگان بوده و همین امر می تواند خریداران را دست به ماشه در این محدوده نگه دارد.

همچنین اندیکاتور RSI در این تایم فریم درگیر خط مقاومت نزولی است. شکست این مقاومت در RSI می‌تواند اخطاری برای شروع حرکت صعودی و قدرت گرفتن خریداران باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در ایچیموکو در تایم فریم روزانه نیز قیمت زیر میانگین سقف و کف‌ها قرار دارد و اجزای ایچیموکو گارد نزولی خود را حفظ کرده اند. تثبیت قیمت در بالای  تن‌کن‌سن و یا کراس دو میانگین تن‌کن‌سن و کی‌جن‌سن، می‌تواند اخطاری برای شروع حرکت صعودی باشد.

نتیجه‌گیری: احتمال رشد قیمت از این محدوده بسیار است.

نمودار 1 تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

نمودار 2 تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

نمودار 3 تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن