تحلیل تکنیکال ثتران | سرمایه گذاری مسکن تهران

186
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثتران | سرمایه گذاری مسکن تهرانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 6Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ثتران | سرمایه گذاری مسکن تهران تحلیل تکنیکال ثتران | سرمایه گذاری مسکن تهران

تحلیل تکنیکال ثتران | سرمایه گذاری مسکن تهران

نمودار روزانه ثتران را ملاحظه میکنید. مشخص است سهم در حال نوسان بین دو محدوده 2000 ریال و 3200 ریال است. مشخص است که سهم بعد از شکست محدوده 2000 ریال کاهش قیمت داشته است و افت تا قیمت 1200 ریال را تجربه کرده است. بعد از این قیمت مشخص است که سهم واگرایی مثبتی را بین قیمت و اندیکاتورrsi خود ایجاد کرده است و با رشد قیمت همراه شده است. سهم با این واگرایی توانایی رشد را در خود قوی تر کرده است. احتمالا در گام اول مقاومت 2000 ریال را پیش رو دارد که به کف کانال خود برخورد میکند و مقاومت دوم سهم 2400ریال خواهد بود. در غیر اینصوت و در صورت کاهش قیمت سهم حمایت های مهم سهم 1400 ریال و 1200 ریال خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

tek-setran تصویر تحلیل تکنیکال ثتران | سرمایه گذاری مسکن تهران

منبع : کارگزاری مشاوران سهام

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن