تحلیل تکنیکال ثشاهد ، اهداف کوتاه و بلند مدت را نشان میدهد

1000
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثشاهد ، اهداف کوتاه و بلند مدت را نشان میدهدReviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 5Rating:

سلام بر دوستان،

پیرو تحلیل قبلی که در خصوص شاخص گروه صنعت قند و شکر درج کردم،در خصوص بازار توضیحاتی ارائه شد که به چه نحوی در خصوص سهم های معرفی شده عمل کنید.امروز در وضعیت بازار باز هم به مدد عدم رشد و بی اعتمادی که دوباره برانگیخته شد شاهد عقبگرد بازار بودیم.گفتنیست که اگر بازار به اصلاح خود ادامه دهد،از آنجاییکه در بررسی های نموداری شاهد شکست روند نزولی در شاخص قدرت نما بودیم می توان گفت که این وضعیت اصلاح های آخر بازار است و از نظر عددی این مقدار بیش از 10% نخواهد بود.

تحلیل تکنیکال سرمایه‌ گذاری‌ شاهد (ثشاهد) :


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما امروز یکی از سهم های گروه ساختمانی از جنس سرمایه گذاری را مد نظر داریم.

مطابق شکل مانند همیشه ضمن استفاده از داده های تعدیلی نسبت به افزایش سرمایه و سود و نمای لگاریتمی می توان این گونه ادعا نمود که بر اساس یکی از سناریو های مطرح بازار انتظار رشد در قالب موج 5 کوچک از این سهم می رود.

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن