تحلیل تکنیکال ثشرق | سرمایه گذاری مسکن شمال شرق

56
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثشرق | سرمايه گذاری مسكن شمال شرقReviewed by سایت تحلیلها on Aug 22Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ثشرق | سرمايه گذاری مسكن شمال شرقتحلیل تکنیکال ثشرق | سرمايه گذاری مسكن شمال شرق

تحلیل تکنیکال ثشرق

تحلیل تکنیکال ثشرق | سرمایه گذاری مسکن شمال شرق تصویر تحلیل تکنیکال ثشرق

سرمایه گذاری مسکن شمال شرق، بنظر میرسد در ریز موج ٢ از موج٣ از موج۵ بلند مدت خودش قرار گرفته باشد و در شرایط فعلی پس از طی یک دوره رشد از٩٩۴ تا ١٨١٨ ریال وارد اصلاح شده و تا محدوده ١٣٢٠ریال اصلاح نموده است. در این محدوده حمایت فیبوی ۶١/٨ درصد سهم را داریم و در صورت از دست رفتن این محدوده در ١١٧٠ریال محدوده ٧٨/۶ درصد فیبو روی خط روند صعودی بلند مدت میتوان پایان اصلاح سهم را در نظر گرفت. در شرایط فعلی از نظر زمانی سهم در تراکم زمانی قرار دارد و تراکم زمانی بعدی حدود ٣ماه دیگر قرار دارد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن