تحلیل تکنیکال ثمسکن | سرمایه گذاری مسکن

85
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثمسکن | سرمایه گذاری مسکنReviewed by سایت تحلیلها on Sep 10Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ثمسکن | سرمایه گذاری مسکنتحلیل تکنیکال ثمسکن | سرمایه گذاری مسکن

تحلیل تکنیکال ثمسکن

تحلیل تکنیکال ثمسکن | سرمایه گذاری مسکن تصویر تحلیل تکنیکال ثمسکن

همان طور که نمودار تکنیکال سرمایه گذاری مسکن نشان می دهد سهم در محدوده قیمتی 100 تومان بر روی خط روند حمایتی قرار گرفته است. سهم همواره به این خط حمایتی عکس العمل نشان داده است. به نظر می رسد خرید سهم در محدوده قیمت اسمی با سطح ریسک پایینی همراه باشد.
شکست سطح حمایتی معتبر 100 تومان میتواند سهم را در محدوده 88 تومان قرار دهد.
در صورت برگشت سهم از محدوده 100 تومان، 115 و 125 تومان مهم ترین اهداف قیمتی سهم خواهند بود. درصورتی که ثمسکن در برگشت قیمتی بتواند 125 تومان را به بالا بشکند می تواند اهداف بسیار مناسب تری را ببیند که مستلزم تحلیل مجدد و به روزرسانی نمودار خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن