تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی و ساختمان تهران

65
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی و ساختمان تهرانReviewed by سایت تحلیلها on Sep 27Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی و ساختمان تهرانتحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی و ساختمان تهران

تحلیل تکنیکال ثنوسا

تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی و ساختمان تهران تصویر تحلیل تکنیکال ثنوسا

ثنوسا در تایم فریم هفتگی همانطور که ملاحظه میکنید پس از طی یک دوره رشد شارپ طی سه ماه از١٢٣٣ریال تا ۵٧۶۴ ریال وارد اصلاح شده و در یک دوره فرسایشی بلند مدت یکساله حدود ٩٠ درصد رشدش را اصلاح نموده است و مجددا یک رشد تا ٢۶٧٩ ریال و اصلاح تا ٧٨/۶ درصد فیبویی تا محدوده ١٧۴٢ریال داشته است. در این محدوده با توجه به واگرایی ایجاد شده و قرار گرفتن در اشباع فروش و محدوده حمایتی  روی خط روند بلند مدت مجددا سهم تغییر روند داده و توانسته با یک رشد سریع از خط روند نزولی بلند مدت عبور کند و در ادامه با اولین محدوده مقاومتی در ٢۶٧٩ ریال برخورد کند و با توجه به وضعیت اشباع خرید در اندیکاتورها احتمال توقف یا اصلاح در این محدوده بالاست و در صورت عبور و تثبیت بالای این محدوده اهداف بعدی سهم محدوده ٣٢٠٠ ریال و ۴٢٠٠ ریال میباشد که تراکم فیبوهای سهم میباشد. ورود در این محدوده با توجه به نزدیک شدن به محدوده مقاومتی پرریسک ارزیابی میشود و برای ورود بهتر است صبر کنیم تا از مقاومت عبور کرده و در پولبک وارد شویم در صورت عبور از مقاومت اول با حد ضرر شکست همان محدوده قابل بررسی میباشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن