تحلیل تکنیکال حخزر | کشتیرانی دریای خزر

191
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حخزر | کشتیرانی دریای خزرReviewed by سایت تحلیلها on Nov 22Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حخزر | کشتیرانی دریای خزرتحلیل تکنیکال حخزر | کشتیرانی دریای خزر

تحلیل تکنیکال حخزر | کشتیرانی دریای خزر

در نمودار قیمت سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر با نماد معاملاتی حخزر، پس از ثبت قله 9500 ریالی شاهد افت قیمت در قالب یک الگوی هارمونیک بودیم که نزدیکترین تارگت این الگو، در باند قیمتی 5750-6100 ریال، منطبق با خط روند بنفش رنگ و در زیر خط روند آبی رنگ، رؤیت شد. اما پس از آن، انتظار رشد قیمت بر اساس این الگو تا محدوده 7600 ریال می‌رفت که علیرغم طی شدن زمان نرمال رسیدن به تارگت مذکور، قیمت به این محدوده نرسید و صرفاً توانست تا محدوده پولبک به خط روند شکسته شده‌ی آبی رنگ رشد نماید. در روزهای جاری اما شاهد رسیدن مجدد قیمت به خط روند بنفش هستیم. نقطه‌ای که نقش مهمی در تعیین وضعیت بعدی نمودار دارد. لذا در این مقطع، به سهام داران فعلی توصیه می‌شود با رعایت حد ضرر 5600 ریال، سهام دارای نمایند و افراد مترصد ورود، از واکنش قیمت به خط روند سبز رنگ، اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به ورود نمایند. چرا که در صورت شکسته شدن این خط روند، تارگت بعدی قیمت در محدوده 5000-5250 ریال، منطبق با تارگت بعدی الگوی هارمونیک ترسیمی و بر روی خط روند سبز رنگ، قرار دارد. وضعیت اسیلاتور دی‌تی نیز برای ورود به معامله خرید در مقطع فعلی، نامناسب ارزیابی می‌شود.

نمودار تحلیل تکنیکال حخزر | کشتیرانی دریای خزر


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع : کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن