تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

158
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سيناReviewed by سایت تحلیلها on Feb 17Rating: 4.5تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سيناتحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سينا

تحلیل تکنیکال حسینا

تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

همان طور که نمودار تکنیکال حسینا نشان می دهد، سهم از ابتدای 93 تا کنون با نوسانات بسیار بالا در یک کانال در حرکت بوده است. سهم این بار  نیز از محدوده 3600 تومان در کف کانال حرکتی خود قرار گرفته و برگشت قیمتی از خود نشان داده است. حسینا در صورت تکرار تاریخ اگر بخواهد سقف کانال حرکتی خود را به دست آورد می تواند تا حدود 5700 تومان رشد قیمتی را تجربه نماید.
مهم ترین سطح مقاومتی برای حسینا سقف تاریخی 4600 تومان می باشد. 4080 تومان و 3800 تومان نیز مهم ترین سطوح حمایتی برای حسینا می باشند. همچنین همین محدوده 3750 تا 3800 تومان (کف کانال حرکتی سهم) می توان به عنوان حد ضرر فعالان سهم در نظر گرفته شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

در تصویر دوم نیز سهم در محدوده قیمتی 4500 تومان با خط روند یک ساله خود درگیر میباشد. شکست این محدوده می تواند مسیر سقف را تا محدوده تاریخی آماده نماید.

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن