تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

137
شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا حسینا بررسی گزارش عملکرد سه ماهه سال 1394Ï x¤I½Y—XZ
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي و بندري سيناReviewed by سایت تحلیلها on Jan 10Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي و بندري سيناتحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي و بندري سينا

تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

در نمودار تغییرات قیمت سهام توسعه خدمات بندری سینا با نماد حسینا می‌توان تکمیل دو الگوی هارمونیک Gartley  و Butterfly را مشاهده کرد که پس از آن سهم شروع به رشد کرده است. و توانسته است از مقاومت تغییر سطوح خود در تراز قیمتی 38400ریال عبور کند و در حال حاضر در نزدیک دو میانگین 100 دوره‌ای و 200 دوره‌ای خود در حال معامله است، که در صورتی که بالاتر از 40000 ریال بسته شود، می‌توان گفت آنها را نیز تبدیل به حمایت کرده است.
مقاومتهای سهم در مسیر رشد 41500 ریال و 43500 ریال می‌باشد، که در صورت عبور از آنها می‌توان تا 47000ریال رشد کند. در صورتی که سهم پایین‌تر از حمایت تغییر سطوح خود در تراز قیمتی 35600 ریال بسته شود روند نزولی سهم ادامه خواهد داشت.

در صورتی که سهم بالاتر از 4000 ریال بسته شود و در روز معاملاتی آتی نیز در همین قیمت باز شود، می‌توان به رشد بیشتر سهم امیدوار بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار 1 تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا تصویر تحلیل تکنیکال حسینا

از منظر دیگر نیز می‌توان به نمودار تغییرات قیمت این سهم را بررسی کرد، همانطور که در شکل دیده می‌شود سهم در یک مثلث نزولی در حال در حرکت بوده است و توانسته است پس از عبور از تراز قیمتی 38400 ریال  از بال بالای مثلث و عبور کند، و این خود می تواند نشانی برای رشد بیشتر سهم باشد.

نمودار 2 تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا تصویر تحلیل تکنیکال حسینا

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن