تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

102
شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا حسینا بررسی گزارش عملکرد سه ماهه سال 1394Ï x¤I½Y—XZ
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريایی وبندری سيناReviewed by سایت تحلیلها on Feb 18Rating: 4.5تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريایی وبندری سيناتحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريایی وبندری سينا

تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

با توجه به ساختار نمودار در تایم فریم روزانه حسینا، پس از ثبت قیمت ۴۸۰۰۰ ریال در اواسط فروردین ماه سال جاری، با افزایش عرضه از سوی فروشندگان شاهد افت قیمت تا محدوده ۳۳۷۰۰ ریال بودیم که از این سطح با هیجان خرید از سوی سرمایه گذاران، زمینه رشد قیمت تا محدوده ۴۶۷۰۰ ریال فراهم شد که قبل از اینکه قیمت موفق به شکست سقف قبلی خود شود، با فشار فروش مجدداً شاهد افت قیمت در قالب یک الگوی مثلث بودیم. در حال حاضر پس از برگشت قیمت از محدوده ۳۵۶۰۰ ریال، با میل خرید از سوی خریداران شاهد نفوذ قیمت به بالای سقف الگو هستیم. با توجه به این وضعیت انتظار می رود در صورت فتح قله ۴۵۶۰۰ ریال، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۵۰۰۰۰ ریال و ۵۷۰۰۰ ریال باشیم. تا زمانی که تراز حمایتی ۴۰۰۰۰ ریال داخل مثلث شکسته نشود، تحلیل فوق معتبر خواهد بود.

نتیجه‌گیری: با شکست محدوده 45600 ریال می‌توان اقدام به خرید نمود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا تصویر تحلیل تکنیکال حسینا

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن