تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

348
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بين المللی خليج فارسReviewed by سایت تحلیلها on Nov 11Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بين المللی خليج فارستحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بين المللی خليج فارس

تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

 در این روز هایی که بازار سمت و سوی مشخصی ندارد ، حمل و نقل بین المللی خلیج فارس توانسته است نزدیک به 37% رشد کند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این سهم از نگاه امواج شماری الیوت، در انتهای موج 5 صعودی خود قرار گرفته است و منطقه مقاومتی مشخص شده در نمودار نقطه خروج و پایان این 5 موج صعودی می باشد.

واگرایی بین قله های حفارس با اسیلاتور OSC نیز نشان دهنده پایان موج 5 صعودی است.

شکل تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

در نتیجه اگر امروز و فردای کاری با قدرت از این سهم حمایت شود ، می توان 4419 ریال را که در شکل به عنوان هدف دوم موج 5 مشخص شده است، در نظر گرفت و اگر موج فروشندگان قدرتمند تر از خریداران باشد، این موضوع می تواند باعث ریزش سهم تا  حمایت اول آن یعنی قیمت 3160 ریال و حمایت دوم آن یعنی قیمت 2926 ریال شود ؛ در صورت شکست شدن این دو حمایت ، منطقه  حمایتی 2570 ریال تا 2630 ریال را می توان برای سهم مهم دانست .

با گذر از مقاومت 3749 ریال سهم تا مقاومت دوم خود یعنی 4419 ریال توان پیشروی دارد.

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن