تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

329
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارسReviewed by سایت تحلیلها on Nov 9Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارستحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

حفارس بعد از ثبت قله 340 تومانی که در آن زمان پیشنهاد شناسایی سود را در سهم داده بودیم تا 280 تومان افت را تجربه کرد و پس از متعادل شدن، حمایت 259 تومانی مانع ریزش بیشتر سهم شده و خریداران جدیدی را روانه سهم کرد. در حال حاضر نیز نماد حفارس توانسته است با عبور از مقاومت کیجونسن و ابرهای کومو تا قیمت 314 تومان را با قدرت بسیار مناسب حرکت نماید.

در حال حاضر شاخص ار اس ای سهم مماس بر روی خط روند نزولی خود قرار دارد و در صورتی که طی روز آینده بتواند از این محدوده به سمت بالا عبور کند می توانیم تارگت 343 تومانی را برای آینده نزدیک سهم داشته باشیم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مسلما وضعیت معاملات نماد پس از رسیدن به محدوده 343 تومان تعیین کننده تصمیم بعدی خواهد بود. پس از رسیدن به مقاومت 343،  واگرایی و ضعف قدرت خریداران می تواند باعث افت سهم و قدرت کامل خریداران تارگت 370 الی 380 تومانی را برای سهم رقم خواهد زد.

نمودار تحلیل تکنیکال حفارس | حمل و نقل بین المللی خلیج فارس تصویر تحلیل تکنیکال حفارس

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن