تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال

369
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمالReviewed by سایت تحلیلها on Jan 4Rating: 4.5تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمالتحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال

تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال

در ابتدا توجه داشته باشید که چارت بالا تایم فریم روزانه است.

در تایم فریم هفتگی از سقف قیمتی دی ماه سال 92 تا کف قیمت در آذر ماه 1394، یک الگوی AB=CD تشکیل شده است که البته هارمونی لازم را به نسبت تساوی قیمتی این الگو در نمودار تشکیل شده است و پس از تکمیل الگو شاهد رشد سهم هستیم که در 305 – 300 تومان به مقاومت مهمی برخورد می کند که احتمالا با توجه به رشد که از کف 238 تومان داشته است احتمالا شاهد بازگشتی خواهیم بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما چنانچه در ادامه همان حرکت ( که بعید است ) و یا پس از اصلاح موقت شاهد شکست سقف منطقه مقاومت یعنی 305 تومان باشیم رشد تا 345 – 338 تومان ادامه خواهد یافت که در این منطقه بار دیگر سهم به مقاومت برخورد خواهد نمود و از طرفی در این منطقه الگوی AB=CD معکوس تشکیل می شود( البته تکمیل این الگو زمانی احتمال بالایی دارد که مقاومت 305 شکسته شده باشد اما به دلیل اطلاع رسانی زودتر به شما مخاطبان گرامی تشریح گردید).

قرار گرفتن اندیکاتور RSI بالای خط 50 و همچنین سبز بودن AO فاکتورهای مثبتی در مسیر حرکت اولیه صعودی هستند اما ادامه این مسیر نیازمند فاکتورهای دیگری است که در جای خود بررسی خواهیم کرد.

نمودار تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال

حمایت: 260 – 255

مقاومت: 305 – 300 و 345 – 338

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن