تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال

65
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمالReviewed by سایت تحلیلها on Feb 20Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمالتحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال

تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال

حفاری پس از برخورد به مقاومت 520 – 510 تومان که محل تکمیل الگوی شارک داخلیست از صعود بیشتر باز ماند.همچنین بر روی چارت شاهد تکمیل الگوی آلترناتیو AB=CD معکوس نیز هستیم که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است ولی از بعد زمانی هارمونی جالبی ندارد.این سهم برگشت های تند و تیزی دارد و روند صعودی ناگهانی استارت می خورد.

در حال حاضر این انتظار را داریم که سهم تا محدوده 405 – 395 تومان کاهش داشته باشد و سپس از این منطقه شاهد برگشت باشیم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اندیکاتورهای تایم فریم هفتگی شرایط صعودی را برای این سهم نشان می دهند.در تایم فریم روزانه شرایط صعودی را داریم اما قبل از آن انتظار داریم حرکت نزولی تا حمایتی که اشاره کردیم ادامه داشته باشد و سپس شاهد صعود دیگری باشیم.

به دلیل دید بهتر نسبت به الگوها از چارت تایم فریم هفتگی استفاده شده است.

نمودار تحلیل تکنیکال حفاری | حفاری شمال تصویر تحلیل تکنیکال حفاری

حمایت: 405 – 395

مقاومت: 520 – 510 و 585

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن