تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیان

477
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 26Rating: 4.5تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیانتحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیان

تحلیل تکنیکال حکمت

تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیان تصویر تحلیل تکنیکال حکمت

همان طور که تحلیل تکنیکال بانک حکمت نشان می دهد، سهم از دی ماه 92 همواره در یک روند نزولی حرکت نموده است به طوری که هیچ گاه در این بازه زمانی موفق به شکست این روند نشده است. در 5 ماه گذشته سهم همواره بین دوبازه قیمتی 105 تا 118 تومان معامله شده است. سهم پس از شکست محدوده قیمتی 118 تومان از روند نزولی دو ساله خود خارج شده است که می تواند فصل جدیدی در روند معاملاتی سهم محسوب شودو همچنین نمودار نشان می دهد که الگوی مثلث نیز در سهم شکل گرفته است که عبور از 118 تومان، شکست این مثلث از ضلع بالایی را تأیید می نماید.
در ادامه روند صعودی، قیمت های 130 و 137 تومان می توانند مهمترین اهداف قیمتی سهم باشد. محدوده 115 تومان نیز می تواند سطح حمایتی معتبری برای حکمت باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

منبع : شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن