تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیان

474
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیانReviewed by سایت تحلیلها on Jan 19Rating: 4.5تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیانتحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیان

تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیان

همانطور که در نمودار تغییرات قیمت بانک حکمت ایرانیان با نماد حکمت دیده می‌شود، قیمت سهم در یک مثلث در حرکت بوده است. و در آخرین گام حرکتی این سهم، قیمت آن توانسته است از بال بالای این مثلث عبور کرده و تا 1486 ریال رشد کند. در این تراز قیمتی می‌توان الگوی Butterfly را تکمیل شده فرض کرد که احتمال شروع ریزش را بیشتر خواهد کرد. حمایت‌اول این سهم در این ریزش1370 ریال است که احتمال شکسته شدن آن زیاد بوده و حمایت بعدی قیمت سهم تراز قیمتی 1298 ریال می‌باشد که در صورت شکسته شدن آن احتمال ریزش قیمت تا 1190 ریال وجود خواهد داشت.

نمودار تحلیل تکنیکال حکمت | بانک حکمت ایرانیان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نتیجه‌گیری: سهم در تراز قیمتی 1486 ریال شروع به اصلاح قیمت کرده است و حمایت اول آن 1370ریال می‌باشد. حمایت بعدی آن 1298 ریال است که در صورت شکسته شدن آن قیمت سهم می‌تواند تا 1190 ریال کاهش یابد.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن