تحلیل تکنیکال حکمت | بانکی پر پتانسیل

1174
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حکمت | بانکی پر پتانسیلReviewed by ارش حکمت on Feb 3Rating:

تحلیل تکنیکال حکمت:

خبرهای خوبی از بانک حکمت ایرانیان با نماد حکمت به گوش می‌رسد خبر اول آغاز فروش پروژه تجاری تفریحی صبا مال بود که می‌تواند اثرات مثبتی را برای این بانک در پی داشته باشد همچنین خبر دوم اینکه بانک حکمت در بزرگ‌ترین پروژه مسکونی در تهران نیز مشارکت دارد که از این محل نیز منتفع می‌گردد .

حالا باهم نگاهی به نمودار قیمت حکمت می‌اندازیم :

روند بلندمدت :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همان‌طور که در نمودار هفتگی حکمت دیده می‌شود ، قیمت از آبان ماه سال 92 شروع به افت کرده است که در هر بار برخورد به خط روند نزولی(خط سبز) نتوانسته از آن عبور کند و این روند تا امروز ادامه داشته است . اگر  پیوت های کف را به هم وصل کنیم به خط بلندمدت دیگری دست پیدا می‌کنیم(خط آبی) که از ترکیب این دو خط الگوی مثلث متقارن تشکیل می‌شود که در حال حاضر قیمت در قسمت نوک مثلث در حال نوسان است .

اگر به اندیکاتور استوکاستیک هم دقت کنیم ، می‌بینیم که در آستانه ورود به محدوده اشباع فروش (زیر 30 ) خط K% (خط آبی) خط D% (خط قرمز) را به بالا قطع کرده است و این نشانه‌ای از صعودی شدن روند در بلندمدت هست .

حکمت

اگر از دید ایچیموکو به نمودار هفتگی نگاه کنیم ، می‌بینیم که قیمت در تلاش برای عبور از کیجون سن ( خط ابی) و تنکان سن ( خط قرمز ) همزمان به بالاست و نکته دیگر اینکه چیکو سپن ( خط سبز ) در حال عبور از قیمت هست که نشانه شروع روند صعودی است ، درصورتی‌که قیمت بتواند بالای تنکان سن و کیجون سن تثبیت شود عبور از ابر کومو به بالا برای قیمت آسان‌تر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال و ایچیموکو حکمت

روند کوتاه‌مدت :

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

همیشه به یاد داشته باشید که : معامله گر خوب ، معامله گر  با نظم و انضباط است .

(موفق و پیروز باشید )

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

نطر گذاشتن