تحلیل تکنیکال خاهن | آهنگری تراکتورسازی ایران‌

212
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خاهن | آهنگری تراكتورسازی ايران‌Reviewed by سایت تحلیلها on Nov 7Rating: 5.0تحلیل تکنیکال خاهن | آهنگری تراكتورسازی ايران‌تحلیل تکنیکال خاهن | آهنگری تراكتورسازی ايران‌

تحلیل تکنیکال خاهن | آهنگری تراکتورسازی ایران‌

تصویر تحلیل تکنیکال خاهن | آهنگری تراکتورسازی ایران‌


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در حال حاضر خاهن بالای سطح حمایتی 23% فیبو اصلاحی خود (178 تومان) در صورتی که این سهم بتواند این محدوده حمایت را حفظ کند و بالای این سطح حمایتی تثبیت گردد ، انتظار افزایش قیمت تا محدوده 204 تومان در وهله اول و شروع روند میان مدت صعودی را خواهیم داشت . البته باید توجه داشت که در حال حاضر اندیکاتور RSI در محدوده مقاومتی خود قرار دارد و برای شروع روند صعودی نیازمند استراحت قیمتی می باشد .

چنانچه سهم حمایت معتبر و قوی 178 تومان را از دست دهد ، مجددا وارد فاز نزولی خواهد شد و در این صورت انتظار افت قیمتی تا محدوده 158 تومان را خواهیم داشت .

سطح مقاومت : 204 – 225 – 245 تومان

سطح حمایت : 178 – 158 – 136 تومان

منبع : شرکت کارگزاری ارگ هومن

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن