تحلیل تکنیکال خاور | ایران خودرو دیزل

184
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خاور | ایران خودرو دیزلReviewed by سایت تحلیلها on Feb 17Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خاور | ایران خودرو دیزلتحلیل تکنیکال خاور | ایران خودرو دیزل

تحلیل تکنیکال خاور

خاور در نمودار هفتگی توانسته از مقاومت های قدرتمند ایچیموکو ، Pivot و میانگین ها عبور کند و در بالای این مقاومت ها تثبیت شده است. این سهم خودرویی دو بار در نمودار هفتگی با سطح قیمتی 1349 ریال برخورد داشته و نتوانسته از این مقاومت عبور کند اما کماکان در فاز صعودی قرار دارد.
Rsi در منطقه هیجانی قرار دارد و macd نیز سیگنال مثبت داده است.

تحلیل تکنیکال خاور | ایران خودرو دیزل


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار الیوت و روزانه خاور باند صورتی و آبی رنگ منطقه مقاومتی 1349 ریال تا 1294 ریال را نشان می دهد ولی سهم کماکان در موج 3 صعودی قرار دارد و بعد از استراحتی کوتاه می تواند مسیر خود را ادامه دهد. تا زمانی که سهم از کانال رگرسیون خارج نشده نمی توان گفت وارد موج 4 شده است. منطقه حمایتی 1185 ریال تا 1201ریال کف کانال رگرسیون است.
Jti قرمز می باشد که این مطلب نشان دهنده وجود پول هوشمند در این سهم است.
Osc هم موج 3 صعودی را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال خاور | ایران خودرو دیزل

در صورت شروع موج 4 منطقه آبی و صورتی پایینی می تواند محل اتمام اصلاح احتمالی در نظر گرفته شود.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن