تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمن

58
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمنReviewed by سایت تحلیلها on Dec 20Rating: 5.0تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمنتحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمن

تحلیل تکنیکال خبهمن

تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمن

نوسانات سهم خبهمن در تایم فریم هفتگی طی هفت سال گذشته در یک کانال صعودی قرار دارد و درآخرین گام صعودی از محدوده ١۴٠٠ریال تامحدوده ٣٠٠٠ ریال ادامه داشته و پس از آن طی یک سیکل سه تایی تا محدوده ١٩٠٠ ریال وارد اصلاح شده است و در حال حاضر کف این کانال را میتوان در محدوده ١٧٠٠-١٧۵٠ریال در نظر گرفت که این محدوده با تشکیل الگوی هارمونیک صعودی نیز همراه است. بررسی RSI در سهم همانطور که در تصویر مشخص است هر بار به محدوده اشباع فروش و زیر ٢٠ واحد وارد شده سهم عکس العمل نشان داده و وارد نوسانات مثبت ولو مقطعی شده است و این اندیکاتور مجددا وارد این محدوده شده است و انتظار میرود طی روزهای آینده نوسانات مثبتی را در این نماد شاهد باشیم بررسی این سهم با رعایت حد ضرر ١٧٠٠ ریال توصیه میگردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن