تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمن

160
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمنReviewed by سایت تحلیلها on Jan 16Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمنتحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمن

تحلیل تکنیکال خبهمن

در 15 دقیقه پایانی روز چهارشنبه خبهمن با حجم قابل ملاحظه ای معامله شد که این مطلب باعث شد این سهم خودرویی هفته خود را مثبت به انتها برساند. به نظر می رسد این سهم در حال ساختن محیط موج 3 صعودی می باشد که این سناریو با گذر از مقاومت های پیش رو می تواند محقق شود.
در حال حاضر خبهمن در حال مقابله با محدوده مقاومتی 1900 ریال تا 1950 ریال می باشد که بارها در مقاطع زمانی مختلف ، باعث ریزش سهم شده. با گذر از این محدوده قیمتی ، با مقاومت 2036 ریال روبرو هستیم و در مرحله بعد محدوده قیمتی 2090 ریال تا 2150 ریال پیش روی سهم قرار دارد.
حمایت های کلیدی سهم به ترتیب در قیمت های 1848 ریال و 1783 ریال قرار دارند.
سهم با گذر از مقاومت های فوق محیط موج 3 خود را تکمیل کرده و با سناریوی جدیدی مواجه می شویم.

تحلیل تکنیکال خبهمن | گروه بهمن


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن