تحلیل تکنیکال خراسان | شرکت پتروشیمی خراسان

230
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خراسان | شرکت پتروشیمی خراسانReviewed by سایت تحلیلها on Jan 27Rating: 5.0تحلیل تکنیکال خراسان | شرکت پتروشیمی خراسانتحلیل تکنیکال خراسان | شرکت پتروشیمی خراسان

تحلیل تکنیکال خراسان

تحلیل تکنیکال خراسان | شرکت پتروشیمی خراسان

همان طور که نمودار خراسان نشان می دهد، سهم از دی ماه 92 تا کنون در یک الگوی مثلث در حال حرکت بوده است. سهم در ابان ماه 94 پس از شکست 670 از خط روند نزولی و ضلع بالای مثلث خارج شده است. محدوده 660 تا670 تومان به محدوده حمایتی مهم برای سهم تبدیل شده است. خراسان اگر بخواهد بر اساس الگوی مثلث خود به روند صعودی ادامه دهد، مهم ترین هدف سهم می تواند محدوده 820 تومان باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال خراسان | شرکت پتروشیمی خراسان

همچنین شرکت از ابتدای سال 94 در یک کانال صعودی در حرکت بوده است که کف کانال به عنوان خط حمایتی به خوبی عمل نموده است. بر اساس حرکت در این کانال مهم ترین اهداف سهم 770 تومان و 840 تومان می باشد.
همان طور که قبلا نیز اشاره شد مهم ترین سطح حمایتی سهم محدوده 660 تا 670 تومان می باشد که می تواند به عنوان حد ظرر برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شود.

منبع : شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن