تحلیل تکنیکال خریخت محدوده خرید را نشان میدهد

1150
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خریخت محدوده خرید را نشان میدهد Reviewed by علی خوش اقبال on Nov 24Rating:

تحلیل تکنیکال صنایع‌ریخته‌گری‌ایران‌ (خریخت) :

بازار دیروز را در حالی به اتمام رساندیم که تردید و دودلی در صورت بسیاری از معامله گران تالار شیشه ای موج می زد، شاید این روز ها بیشتر از سیاسیون، معامله گران بازار های مختلف باشند که چشم انتظار نتیجه مذاکرات هستند و همه منتظر این هستند که تیم توانمند دیپلومات های دولت تدبیر و امید چگونه از حقوق بر حق ملت دفاع می کند، ما هم مثل شما منتظر نتایج این مذاکرات هستیم، مذاکراتی که می تواند بسیاری از معادلات را تغییر دهد و آینده ای نو پیش روی فعالان بازار قرار دهد، سهمی که برای امروز در نظر گرفته ایم نیز شاید حرکتش وابسته به نتایج مذاکرات باشد، پس توصیه می کنیم اگر به ادامه روند مذاکرات خوش بین هستید با ما در ادامه این تحلیل همراه باشید.

صنایع ریخته گری ایران که با نماد خریخت در بورس اوراق بهادار به سر میبرد، اخیرا توانست مقاومت سنگینی را پشت سر بگذارد، و پس از چند روز معامله بالای این مقاومت دیروز شاهد حرکت رو به بالای این سهم در حجم های خوبی بودیم، بی هیچ حرف و حدیثی به بررسی این سهم از منظر تکنیکال می پردازیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

بررسی خریخت در تایم فریم هفتگی

حرکات سهم در تایم فریم هفتگی را نمی توان چندان در قالب امواج اصلی الیوت شماره گذاری کرد و تنها به شماره گذاری فعلی ریزموج های آن بسنده می کنیم، ملاحظه می کنید که سهم در تایم فریم هفتگی توانسته است مقاومت مهمی را در محدوده 321 تا 338 پشت سر بگذارد، آخرین کندل سهم نیز که کلیه معاملات هفته پیش را نشان می دهد به خوبی تردید و دودلی معامله گران را به نمایش گذاشته است، که انتظار داریم در صورت مثبت بودن نتایج مذاکرات حرکت رو به بالایی را آغاز کند.

بررسی خریخت در تایم فریم هفتگی

شکل یک

گفتنی است با محاسبه شاخص جوزف ترند در مورد این سهم به عدد 250 می رسیم که از حضورجریان هوشمند سرمایه در این سهم خبر می دهد.

بررسی خریخت در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه در یک موج سه صعودی از توالی یک پنج موج صعودی به سر می بریم، سهم توانسته است حرکت صعودی خوبی را آغاز کند و اسیلاتور الیوت و دیگر ابزار تکنیکال نیز قوی بودن روند پیش رو متذکر می شوند

الیوت خریخت

شکل دو

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start

5 نظرها

نطر گذاشتن