تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیاد

70
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیادReviewed by سایت تحلیلها on Nov 6Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیادتحلیل تکنیکال خزامیا | زامیاد

تحلیل تکنیکال خزامیا

تحلیل تکنیکال شرکت زامیاد تصویر تحلیل تکنیکال خزامیا تحلیل تکنیکال شرکت زامیاد تصویر تحلیل تکنیکال خزامیا

نمودار خزامیا در تایم فریم روزانه پس از طی یک دوره رشد از۴٢٢ ریال تا١٨١٠ ریال با اصلاح از سقف کانال تا محدوده ۶١/٨درصد فیبو در٩۵٠ ریال با عکس العمل مواجه شده و توانست تا ١١٨٠ ریال رشد نماید و مجددا از این محدوده وارد اصلاح شد و اکنون در محدوده ١٠٣٠ ریال با قرار گرفتن در اشباع فروش در تنظیمات کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت DT و نزدیک به تراکم زمانی است. در تایم فریم هفتگی هم میتوان سهم را در یک کانال صعودی بلند مدت در نظر گرفت و در صورت عبور از محدوده ١١٨٠ ریال توانایی رشد تا سقف قبلی و در ادامه تا سقف کانال بلند مدت را داراست. با توجه به وضعیت نمودار. سهم اصلاح بیش از ٩۵٠ ریال در این سهم بعید بنظر میرسد و بررسی سهم با همین حد ضرر میتواند با دید میان مدت یکی از گزینه های کم ریسک در این گروه باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن